Váš nejdůležitější den má být i ten nejkrásnější. 

Den, na který budete vzpomínat s láskou. A to se snažím zachytit ve fotografii, lásku, štěstí a radost, kterou mezi sebou máte. Záleží jaký balíček si u mě vyberete, ale začínám na 9 tisících, kdy jde o půldenní focení. Nemám ráda strojení, krkolomné pozice, fotím vás, takoví jací jste a právě přirozenost je ve fotce nejkrásnější.Cena svatebního focení


Součástí obou balíčků je vždy i předsvatební focení v mém okolí, které doporučuji. Seznámíme se. Trapné chvíle, kdy se před foťákem zcela nectíte, lehce opadnou a v den svatby je pro vás vše snadnější.
Víte totiž, do čeho jdete. 

Chtěli byste vyfotit jen obřad, hostinu a vaše fotografie? 


V tom případě pro Vás stačí půldenní svatební balíček. Poskytnu Vám v něm předsvatební schůzku i předsvatební focení v mém okolí. Zároveň si s ním ode mě odnesete zhruba 300 fotografií poslané ve webové galerii do 7-14 dní od svatby. Balíček, ve které dostanete zhruba 40-50 ks vytištěných fotografií, flashdisk s kompletní galerii fotografií.  


Půldenní focení ........................................................................... 11.000 ,-

Záleží Vám na každém okamžiku a nechcete přijít o nic? 


Využijte celodenní focení od příprav až po večerní párty. Projdu s Vámi detaily, poradím Vám s přípravami - kdy je třeba pravý čas na focení prskavek. Nabídnu Vám schůzku i předsvatební focení v mém okolí. V balíčku dostanete 500-600 ks fotografií ve webové galerii ke stažení. Tištěné fotografie, kterých bude 50-70 ks a flashdisk s fotografiemi z celé svatby a předsvatebního focení.


Celodenní focení ....................................................................... 16.000 ,-


Svatební focení je velice individuální, a proto s Vámi ráda vše proberu osobně či po mailu. 

Oba balíčky jsou základní a cena se může měnit na základě Vaší vzdálenosti, svatebního místa.


Rezervace termínu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdím e-mailem.