Váš nejdůležitější den má být i ten nejkrásnější. 

Den, na který budete vzpomínat s láskou. A to se snažím zachytit ve fotografii, lásku, štěstí a radost, kterou mezi sebou máte. Záleží jaký balíček si u mne vyberete, ale začínám na 9 tisících, kdy jde o půldenní focení. Nemám ráda strojení, krkolomné pozice, fotím vás, takoví jací jste a právě přirozenost je ve fotce nejkrásnější.Ceník

Chtěli byste vyfotit jen obřad, hostinu a vaše fotografie? 


V tom případě pro Vás stačí půldenní svatební balíček. Poskytnu Vám v něm předsvatební schůzku i předsvatební focení v mém okolí. Zároveň si s ním ode mě odnesete zhruba 300 fotografií poslané ve webové galerii do 7-14 dní od svatby. Dárkovou krabičku, ve které dostanete zhruba 25-30 ks vytištěných fotografií, flashdisk s kompletní galerii fotografií.  


Půldenní focení ............................................................................ 9.000 ,-

Záleží Vám na každém okamžiku a nechcete přijít o nic? 


Využijte celodenní focení od příprav až po večerní párty. Projdu s Vámi detaily, poradím Vám s přípravami - kdy je třeba pravý čas na focení prskavek. Nabídnu Vám schůzku i předsvatební focení v mém okolí. V balíčku dostanete 500-600 ks fotografií ve webové galerii ke stažení. Dárkovou krabičku, kde naleznete 40-50 ks tištěných fotek a flashdisk s fotografiemi z celé svatby. 


Celodenní focení ....................................................................... 14.000 ,-


Svatební focení je velice individuální, a proto s Vámi ráda vše proberu osobně či po mailu. 

Oba balíčky jsou základní a cena se může měnit na základě Vaší vzdálenosti, svatebního místa.


Rezervace termínu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdím e-mailem.