Reference


To jsou překrásné fotky, opravdu paráda!😊

Už jsem nad tím včera v noci přemýšlela a těšila jsem se. My jsme se teda s Mírou oba trošku zvětšili..:)), ale to s fotkami nesouvisí, stejně jsem moc spokojená, překrásné. Náš Kukulínek s námi.

Lucka

Moc děkujeme za přání i fotky. Jsou super, moc se nám líbí. Jsme rádi, že jsme si vybrali tebe :). Je jich fakt hodně, budeme to muset ještě několikrát důkladně projít :)

Markét

Moc děkujeme za nádherné fotky!  Jsi vážně talent a hosté nám říkali, že jsi byla moc milá :).

Eliška

Ahoj Hani,
svatební fotky jsme prošli už tak desetkrát a jsme nadšení. Jsou opravdu krásné. Děkujeme za zachycení důležitých momentů, našich hostů i svatební výzdoby. 

A ještě ti chceme mockrát poděkovat 
za krásnou krabičku s vytisklýma fotkama. V té matné verzi vypadají hrozně hezky :)

Martinka

Hani 😭 už jsem šla spát a koukám, že si poslala fotky. Neumím ani vyjádřit, jak strašně moc ti děkujeme❤️ ty fotky jsou strašně krásné, vyjadřují celou atmosféru té svatby. Jsi nejlepší! Luboš už spí ale myslím, že bude stejně dojaty jako já. Jsi kouzelnice 💋 moc ti děkuji. 

Kristy

Moc děkujeme za krásné fotky! Budeme se rádi těšit zase někdy.

Ema

Děkujeme 😊
Fotky jsou moc krásný! Moc děkujeme. Spoustu věci ani nevíme, že jsi fotila 😄🙂 Ta dýmovnice vypadá vážně pěkně.

Veronika

Moc moc moc děkujeme, Ty jsi kouzelník! jsme z těch fotek nadšeni, nechápu, jak jsi to dokázala vykouzlit! 

Hani, musím Ti prostě napsat ještě jednou! Z těch fotek máme hroznou radost, už jsme se s nimi i pochlubili rodičům a kamarádům a všichni jsou nadšení a všichni je chválí! )

Budeme mít díky Tobě nádherný vzpomínky na předsvatební čas a i na naší oblíbenou Lesnou.

Verča

Nejkrásnější fotky fakt! ❤️ Už mám novou tapetu 😍😍🙏🙏  

Magda

Takže kdyby chtěl někdo podobně hezké fotky, určitě napište Hance ....protože my jdeme rozhodně znovu!

Anet

Hani, ty jo, ty jsou nádherný 😊 konečně jsem se k nim v klidu dostala a furt dokola se na ně koukám 🙈😁 to je úžasný, co dokážeš zachytit 😊 a aniž by člověk vědomě pózoval nebo nějak hodně vnímal, že se fotí. Fakt krásný, moc moc děkujeme a jsme dlužníci ❤

Irča

Jee moc děkujeme 😍🤩 No já hlavně koukám na tu rychlost 🤩 jsem vždy na fotografie čekala třeba měsíc :) Moc moc děkuju za krásné fotečky a určitě se zase ozveme ☺️🍀

Barča

Fotky jsou krásný :-) 

Hezká vzpomínka na tento víkend. Děkujeme ❤️

Markéta

Chtěli bychom ti opravdu moc poděkovat. Nejenom za to, jak úžasně si na nás působila tak za krásné fotky. Měla jsem maličko strach, ale fotky jsou opravdu nádherné a jsme opravdu nadšení. Mnohokrát děkujeme a upřímně si toho vážíme. Jsi skvělá:)

...  
Musím ti ještě jednou napsat. Úplně mě ty fotky dojaly k slzám a moji rodinu také. Tak moc si vás vážíme. 

Anet

My moc děkujeme, že jsi tam s námi byla a strašně moc děkujeme za fota. Jsme nadšení, hrozně se Ti to povedlo❤️ Jsou krásný, úplně z nich sálá ta atmosféra…a ty momentky!!! Nemůžem se vynadívat a taťkovi znova ukápla slza..

Veronika