Ráda vytvářím příběh, který chci abyste si z focení odnesli nejen ve vzpomínkách, ale i na fotografiích. 


Malý balíček 

1 - 1,5 hodiny focení

15 - 20 upravených fotografií, v barevném i černobílém provedení

Náhledy, z kterých si budete moci vybrat konečné fotografie, posílám do 7-14 dní od focení

Pouze na Vás tedy potom záleží, kdy si vyberete fotečky, které budete chtít a ty Vám obratem poskytnu elektronicky ke stažení. V případě, že byste chtěli fotografií více, každý další kus je za 100 Kč, případně je možné doplatit na velký balíček a odnést si fotografií celý příběh.  


Portrétní, párové a těhotenské focení 


1700 Kč

Rodinné focení

1900 Kč

Velký balíček

1,5 - 2 hodiny focení

40-60 upravených fotografií

Chci zachytit chvíle, které jsou pro Vás něčím vyjímečným.

Prožíváte okamžiky, které si chcete zapamatovat a uchovat v paměti, a proto z fotografií vytvářím příběh, abyste si mohli tyto chvíle vždy prožít a užít znovu. 

Z toho důvodu fotografie vybírám já a zašlu Vám kompletní upravené online album.  Portrétní, párové a těhotenské focení


2900 Kč

Rodinné focení

3100 Kč

Do 40 km si za cestu nic neúčtuji, nad tuto vzdálenost pak ale připočítávám 6,-/km.


Ráda Vám zašlu obálku s dárkovým poukazem na focení se mnou. Udělejte radost svým nejbližším a vytvořte pro ně jedinečnou památku. 


Proč fotit u vás doma?

Jste ve svém, cítíte se klidněji a na fotkách to bude samozřejmě poznat. Nemusíte nikam cestovat, přijedu za Vámi a budeme fotit ve Vašem přirozeném prostředí, které pro Vás má kouzlo, protože je to přeci DOMOV. Nespornou výhodou je, že nemusíme řešit počasí a případně můžeme na chvíli vyběhnout i na zahradu. A pro Vás novopečené maminky je to jistá úleva, že jste s miminkem v prvních dnech doma, a přesto spolu vytvoříme nádherné fotky pro vzpomínky. 


Jak probíhá focení venku?

Ráda Vás vezmu na procházku někam ven, do parku, na louku, do lesa, vlastně kamkoliv, kde nám bude příjemně. Během procházky se poznáme, trochu opadne Vaše nervozita a focení si užijeme. A to nejlépe ráno nebo večer, kdy je nejlepší světlo a sluníčko vytváří krásnou atmosféru. 

Jestliže máte obavy, že se Vaše děti nebudou cítit ve své kůži, nebojte se, je to běžné, přeci jen se neznáme. Nicméně nemusíme nikam spěchat, můžeme jim dát čas se seznámit a nechat je vydovádět. Určitě jim můžete vzít oblíbenou hračku, která jim v tom pomůže. Kdyby náhodou to prostě nešlo ani tak, přesuneme focení na jiný den, stejně jako v případě, že by pršelo. 

Budete fotografie zveřejňovat?

Některé bych ráda zveřejnila, ke své vlastní propagaci, buď na webu či sociálních sítích. Pokud si nepřejete, abych fotografie zveřejňovala, prosím, informujte mě o tom během focení či předem. V případě, že tak neučiníte, budu to brát tak, že Vám to nevadí.

 Je možné, abyste za námi dorazila?

Určitě a moc ráda. Focení nabízím po mém okolí, tj. do 40 km od Milevska a nebo přímo v Brně, to máte cestovné v ceně. Pokud jste však odjinud, buď za mnou přijedete a nebo za Vámi samozřejmě ráda přijedu na focení. V tom případě je to k ceně focení ještě 6 Kč/km.  


Za jak dlouho budete mít fotky?  

Do 2 - 3 týdnů od focení.

Zašlu Vám i neupravené fotografie? 

Ne, neupravené fotografie bohužel neposkytuji.  

Mohu si u vás zakoupit dárkový poukaz? 

Ano, v případě zájmu mě, prosím, kontaktujte. Splatnosti cen

Focení je splatné v den focení.

Archivace fotografií

Upravené fotografie uschovám po dobu 6 měsíců, kdyby se cokoliv stalo, po tuto dobu Vám je mohu zaslat znovu v elektronické podobě.

Autorská práva

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel bez písemného souhlasu autora.  Klient, ani žádná další osoba, nesmí dílo upravovat tak, aby změnil jeho vzhled.