Předsvatební focení 

21.08.2022

Tak trochu jinak.Ani byste si totiž nevšimli, že o nějaké předsvatební focení jde. Vypadá jako svatební, že? 

Běžně se totiž setkávám s novomanželi ještě před jejich velkým dnem D. Jenže většinou jde o focení ve vašem běžném, každodenním, oblečení. Spíše se s vámi snažím seznámit, povykládat si o tom, co nás společně čeká a navázat na stejnou vlnu, abychom ve vašem svatebním dni už nic neřešili a vlastně se "znali". O to jde nejvíc. Využijte toho!

Máte už svatební šaty? Nebo večerní bílé šaty? 

Vezměte partnerovi sako, sobě šaty a vyfoťme rovnou svatební fotky! Nikdy vás ve svatební den netahám pryč daleko. Vždy hledám místo kousek od svatby, abyste nestrávili víc času na focení než se svými přáteli a rodinou. Nikdy nám to nezabere víc než 45 minut a to je maximum, častokrát je to i kratší. Není tedy problém zmizet i během svatby.

Jde o to, že na svatbě nemusí vyjít počasí. Můžete mít deštivé fotky, z čehož možná nebudete nadšení. Ale
v momentě, kdy jsme už předtím fotili "svatební fotky" na předsvatebním focení, přičemž nám náhodou vyšel krásný západ slunce, je to jedno! Budete mít oboje. Déšť i slunce a můžete si to užít a nesmutnit. :) 

Někdo zase ve svatební den nechce opouštět místo svatby, proto využije této možnosti. V den D už pak na místě vyfotíme jen fotky s kyticí a máte hotovo za pár minut. Líbí se vám to, pojďte do toho! 
..nebo..

Chcete klasiku? Mít jedny fotky "obyčejné" v tričku a kraťasech? Druhé zase svatební? 
Proč ne!

Je to o vás! Proto si to udělejte podle svého!