Nejen! Párové focení :)

01.09.2020

Nechala jsem auto na kraji louky v jižních Čechách a vyrazila jsem na místo, které jsem objevila minulý týden, když jsem byla na procházce s rodinou. Bylo neskutečné! Proč? Všude samé louky, rozkvetlé stromy a nádherné výhledy do okolí. Hned mi bylo jasné, že jsem našla perfektní místo pro focení. Proto jsem neváhala ani minutu a první pár, který mi vyšel jsem situovala do těchto zapadlých míst, které mám kousek za domem. Až neuvěřitelné, že jsem tyhle kouty doteď neprošla.  

Vybrala jsem pár "fleků", které se budou hodit na pozice, které bych s párem ráda vyzkoušela a počkala až dorazí. A musím říct, že přijeli dva mladí, pohodoví človíčci, s kterými bylo radost pracovat.Chvíli jsme popovídali, abychom se trochu poznali a vydali se na malou procházku. Oni se zamilovaně procházeli a já se snažila být všude a nikde, aby se mohli cítit pohodově a užívat si krásné odpoledne. A sami posuďte, jak nám to šlo... 

Statečného partnera jsme poslaly na oddych a my s Deni jsme se mohly pustit i do něčeho tvořivějšího. Domlouvaly jsme se, že spolu vyfotíme ještě nějaký portrét. Tak jsme se na to vrhly a zapadající sluníčko nám dělalo společnost.  

A já mám problém Vám sem vybrat fotky tak, aby jich tu nebylo až příliš. Líbí se mi totiž všechny.