Články

Máte rádi samotu, místo, které budete "stěží" hledat, které vám poskytne ubytování a nádech venkova? Pak si vyberte statek Kachlířka.

Poskytne vám mnoho zákoutí, kde si můžete užít den i načerpat trochu soukromí.

Dnes vám představím další pár, který jsem měla čest fotit. Ondru jsem poznala dříve, protože hraje s mým mužem v místním fotbalovém klubu. S jeho partnerkou jsem se setkala o něco později, na svatbě našich společných přátel.

Ani byste si totiž nevšimli, že o nějaké předsvatební focení jde. Vypadá jako svatební, že?

Běžně se setkáváme na svatbách s tradicemi jako je rozbíjení talíře - víte, že si máte nechat střep pro štěstí?, společná polévka, novomanželský tanec anebo třeba krájení dortu.

Naše Vánoce

29.12.2020

Letos jsem se na ně těšila mnohem více než jiné roky. Nevím proč, ale bylo to tak. Přišlo mi, že jsem se jich nikdy nemohla dočkat více, ani v dobách, kdy jsem byla ještě špunt. Člověk by možná řekl, že to bylo naší dcerkou. Jenže byly to už její druhé Vánoce. Takže to velké POPRVÉ, už jsme měli za sebou. ...

Nechala jsem auto na kraji louky v jižních Čechách a vyrazila jsem na místo, které jsem objevila minulý týden, když jsem byla na procházce s rodinou. Bylo neskutečné! Proč? Všude samé louky, rozkvetlé stromy a nádherné výhledy do okolí. Hned mi bylo jasné, že jsem našla perfektní místo pro focení. Proto jsem neváhala ani minutu a první pár, který...

Láká Vás focení v kavárnách a nevíte jak na to? Není nic jednoduššího než si vybrat tu svoji a vyrazit. Na sklonku roku jsem oslovila Elišku, která byla tak hodná a šla mi za modelku. Chtěla jsem vyzkoušet nová místa a jedno z nich je brněnská kavárna Klafé na Kraví hoře.

Často jsem se setkávala s názory, že kompakt je stejný jako zrcadlovka, proč tedy chtít něco víc? Proč utrácet peníze jen za další fotoaparát?